Home

Vanitate natural Scoate cine a câștigat la bărbați turneul de la roma Gamă largă in schimb norocos

VIDEO Surpriză mare la ATP Roma: Rafael Nadal a fost eliminat în optimi -  HotNews.ro
VIDEO Surpriză mare la ATP Roma: Rafael Nadal a fost eliminat în optimi - HotNews.ro

Iga a câștigat la Roma cel de-al cincilea titlu consecutiv

Rafael Nadal, campion la Roma pentru a 10-a oară, după o finală epică cu  Novak Djokovic - Eurosport
Rafael Nadal, campion la Roma pentru a 10-a oară, după o finală epică cu Novak Djokovic - Eurosport

Nadal a câștigat turneul de la Roma! L-a învins în finală pe Djokovic

Aceleași eforturi, răsplată dublă pentru bărbați: Nadal a făcut de două ori  mai mulți bani decât Swiatek la Roma, reușind aceeași performanță | Sport.ro
Aceleași eforturi, răsplată dublă pentru bărbați: Nadal a făcut de două ori mai mulți bani decât Swiatek la Roma, reușind aceeași performanță | Sport.ro

A fost actualizat clasamentul "turneelor mari" câștigate în ATP. Diferența  dintre Djokovic, Nadal și Federer - Eurosport
A fost actualizat clasamentul "turneelor mari" câștigate în ATP. Diferența dintre Djokovic, Nadal și Federer - Eurosport

S-a tras la sorți și tabloul masculin la Roma. Nadal și Djokovic sunt pe  aceeași jumătate - Eurosport
S-a tras la sorți și tabloul masculin la Roma. Nadal și Djokovic sunt pe aceeași jumătate - Eurosport

Turneul de la Roma, fără principalul favorit: Rafael Nadal a fost eliminat  în sferturile de finală | Digi24
Turneul de la Roma, fără principalul favorit: Rafael Nadal a fost eliminat în sferturile de finală | Digi24

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma.  Scădere incredibilă
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma. Scădere incredibilă

Rafael Nadal, învins de Shapovalov, în optimi la Roma: „Regele Zgurii”  suferă o contra-performanță pentru prima dată, după 13 ani | Sport.ro
Rafael Nadal, învins de Shapovalov, în optimi la Roma: „Regele Zgurii” suferă o contra-performanță pentru prima dată, după 13 ani | Sport.ro

Turneul de tenis de la Roma - Wikipedia

Carlos Alcaraz se retrage de la Turneul de tenis Masters 1000 de la Roma  după ce
Carlos Alcaraz se retrage de la Turneul de tenis Masters 1000 de la Roma după ce

Un nou succes pentru Djokovic! Sârbul a câștigat turneul Masters 1000 de la  Roma
Un nou succes pentru Djokovic! Sârbul a câștigat turneul Masters 1000 de la Roma

Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit  într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24
Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24

Câți bani poate câștiga Simona Halep la WTA Roma

Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist:  Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro
Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist: Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro

Live Blog ATP/WTA Roma 2021. Rafael Nadal a câștigat super finala cu  Djokovic! Swiatek, învingătoare la feminin Live Blog Openul Italiei 2021 la  tenis. Program, rezultate, informaţii de ultimă oră. Simona Halep
Live Blog ATP/WTA Roma 2021. Rafael Nadal a câștigat super finala cu Djokovic! Swiatek, învingătoare la feminin Live Blog Openul Italiei 2021 la tenis. Program, rezultate, informaţii de ultimă oră. Simona Halep

Novak Djokovic, invincibil la Roma. Sârbul a câștigat pentru a șasea oară  turneul italian
Novak Djokovic, invincibil la Roma. Sârbul a câștigat pentru a șasea oară turneul italian