Home

Tractor Legume cu fructe efect cine acistigat marele slem mic de statura Expresie nesigur

Novak Djokovic, campion la Wimbledon! Liderul mondial ajunge la 20 de  titluri de Grand Slam
Novak Djokovic, campion la Wimbledon! Liderul mondial ajunge la 20 de titluri de Grand Slam

Gemenii Bob si Mike Bryan au ratat sansa de a realiza Marele Slem, victorii  in toate turneele de Grand Slam intr-un an • Buna Ziua Iasi • BZI.ro
Gemenii Bob si Mike Bryan au ratat sansa de a realiza Marele Slem, victorii in toate turneele de Grand Slam intr-un an • Buna Ziua Iasi • BZI.ro

Roger Federer a câștigat finala Australian Open. Este al 20-lea titlu de  Grand Slam din carieră - Stirileprotv.ro
Roger Federer a câștigat finala Australian Open. Este al 20-lea titlu de Grand Slam din carieră - Stirileprotv.ro

ROD LAVER - AUTOBIOGRAFIE , SINGURUL JUCATOR CARE A CASTIGAT DE DOUA ORI MARELE  SLEM COMPLET , 2017
ROD LAVER - AUTOBIOGRAFIE , SINGURUL JUCATOR CARE A CASTIGAT DE DOUA ORI MARELE SLEM COMPLET , 2017

VIDEO Tenis: Rafael Nadal a câştigat pentru a 14-a oară turneul de la  Roland Garros | AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Tenis: Rafael Nadal a câştigat pentru a 14-a oară turneul de la Roland Garros | AGERPRES • Actualizează lumea.

Aproape de Marele Şlem

Rod Laver. Autobiografie - Rod Laver - eMAG.ro

Novak Djokovic este marele campion de la Wimbledon 2022. Nole obține cel  de-al 21-lea titlu de Grand Slam – Evenimentul Zilei
Novak Djokovic este marele campion de la Wimbledon 2022. Nole obține cel de-al 21-lea titlu de Grand Slam – Evenimentul Zilei

Roger Federer s-a calificat în turul trei al Marelui Şlem. Ultimul  clasament Australia Open | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Roger Federer s-a calificat în turul trei al Marelui Şlem. Ultimul clasament Australia Open | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Rafael Nadal a câştigat pentru a 14-a oară turneul de Mare Şlem de la  Roland Garros
Rafael Nadal a câştigat pentru a 14-a oară turneul de Mare Şlem de la Roland Garros

Tenis: Feliciano Lopez a pus capăt unei serii de 79 de turnee de Mare Şlem  consecutive | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Feliciano Lopez a pus capăt unei serii de 79 de turnee de Mare Şlem consecutive | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tommy Paul s-a calificat în prima sa semifinală de Mare Şlem, la Australian  Open - Sport Alert
Tommy Paul s-a calificat în prima sa semifinală de Mare Şlem, la Australian Open - Sport Alert

Despre Grand Slam-uri şi cei ce le-au completat în proba de simplu |  TENISite
Despre Grand Slam-uri şi cei ce le-au completat în proba de simplu | TENISite

Ryoyu Kobayashi intra in istorie si face Marele Slem la Turneul celor 4  Trambuline
Ryoyu Kobayashi intra in istorie si face Marele Slem la Turneul celor 4 Trambuline

Djokovic a cucerit cel de-al 20-lea titlu de Mare Șlem

Rafael Nadal a câştigat finala probei masculine de simplu a turneului de  Mare Şlem de la Roland Garros
Rafael Nadal a câştigat finala probei masculine de simplu a turneului de Mare Şlem de la Roland Garros

Tenis: Aryna Sabalenka a câştigat titlul la simplu feminin la Australian  Open, primul turneu de Mare Şlem al anului
Tenis: Aryna Sabalenka a câştigat titlul la simplu feminin la Australian Open, primul turneu de Mare Şlem al anului

Tenis: Rafael Nadal a câştigat turneul de la Roland Garros | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Rafael Nadal a câştigat turneul de la Roland Garros | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIDEO Rusul Daniil Medvedev, câștigător la US Open după o victorie în trei  seturi în fața liderului mondial Novak Djokovici
VIDEO Rusul Daniil Medvedev, câștigător la US Open după o victorie în trei seturi în fața liderului mondial Novak Djokovici

Cele şase românce care iau cu asalt turneul de Grand Slam Australian Open

Magia lui Rafael Nadal la Roland-Garros. Spaniolul a pus mâna pe al 22-lea  trofeu de Grand Slam, al 14-lea la Paris
Magia lui Rafael Nadal la Roland-Garros. Spaniolul a pus mâna pe al 22-lea trofeu de Grand Slam, al 14-lea la Paris

Rezultate romani tenis Grand Slam

RETROSPECTIVĂ 2020 Tenis: Dominic Thiem a reuşit să spargă monopolul ''Big  Three'' în Marele Şlem | AGERPRES • Actualizează lumea.
RETROSPECTIVĂ 2020 Tenis: Dominic Thiem a reuşit să spargă monopolul ''Big Three'' în Marele Şlem | AGERPRES • Actualizează lumea.

Rafael Nadal câștigă pentru a 14-a oară titlul la Roland Garros

Final în Turneul celor şase naţiuni. Irlanda a realizat "Marele Şlem", iar  Ţara Galilor a încheiat pe locul 2
Final în Turneul celor şase naţiuni. Irlanda a realizat "Marele Şlem", iar Ţara Galilor a încheiat pe locul 2

Belarusa Aryna Sabalenka este noua campioană de la Australian Open - Lumea  Presei
Belarusa Aryna Sabalenka este noua campioană de la Australian Open - Lumea Presei

Simona Halep a castigat finala de la Roland Garros. Este primul trofeu de  Grand Slam din cariera
Simona Halep a castigat finala de la Roland Garros. Este primul trofeu de Grand Slam din cariera