Home

Floare de oraș a adauga norocos finala fed cup Timorul de Est Notificare metrou

Franța – România Fed Cup 3-2. „Tricolorele” au ratat finala, după un meci  dramatic - Stirileprotv.ro
Franța – România Fed Cup 3-2. „Tricolorele” au ratat finala, după un meci dramatic - Stirileprotv.ro

Irina Bara joacă pentru trofeu, în Ungaria: a învins o sportivă care a  reprezentat Rusia în
Irina Bara joacă pentru trofeu, în Ungaria: a învins o sportivă care a reprezentat Rusia în

România - Franța, 2-3, în semifinala Fed Cup 2019. România pierde șansa  unei finale istorice cu Australia | Digi24
România - Franța, 2-3, în semifinala Fed Cup 2019. România pierde șansa unei finale istorice cu Australia | Digi24

France wins decisive doubles match to clinch dramatic 2019 Fed Cup  championship
France wins decisive doubles match to clinch dramatic 2019 Fed Cup championship

Programul finalei Fed Cup Australia - Franța. Surpriză în formula gazdelor

Cehia, cu Petra Kvitova şi Karolina Pliskova în finala Fed Cup cu SUA |  PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Cehia, cu Petra Kvitova şi Karolina Pliskova în finala Fed Cup cu SUA | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Czech Republic surge ahead against United States in Fed Cup final -  Eurosport
Czech Republic surge ahead against United States in Fed Cup final - Eurosport

FOTO. Sătmărenii, alături de echipa de Fed Cup a României. Halep & Co luptă  pentru finala competiției
FOTO. Sătmărenii, alături de echipa de Fed Cup a României. Halep & Co luptă pentru finala competiției

Reforme în tenisul mondial! În finala Fed Cup ar putea juca patru echipe  naţionale
Reforme în tenisul mondial! În finala Fed Cup ar putea juca patru echipe naţionale

2016 Fed Cup - Wikipedia

BILETE FRANTA - ROMANIA | Cu totii pentru finala FED Cup! Federatia a  anuntat cat costa bilete pentru meciul ANULUI! | Sport.ro
BILETE FRANTA - ROMANIA | Cu totii pentru finala FED Cup! Federatia a anuntat cat costa bilete pentru meciul ANULUI! | Sport.ro

România - Rusia în play-off-ul Fed Cup pentru turneul final din 2020

Cehia şi Rusia se vor duela în finala Fed Cup la tenis | PUBLIKA .MD - AICI  SUNT ȘTIRILE
Cehia şi Rusia se vor duela în finala Fed Cup la tenis | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

România și-a aflat adversara din calificările pentru turneul final Billie  Jean King Cup 2022! Meci tare pentru Simona Halep și compania - Playsport
România și-a aflat adversara din calificările pentru turneul final Billie Jean King Cup 2022! Meci tare pentru Simona Halep și compania - Playsport

Video&Foto | Rusia s-a impus în finala Billie Jean King Cup, cu Elveția

Ce spune capitanul nejucator al Frantei dupa calificarea in finala Fed Cup

Româncele au ratat o finală istorică : Franța - România 3-2 Fed Cup -  Phon.ro - Ziarul aproape de prahoveni
Româncele au ratat o finală istorică : Franța - România 3-2 Fed Cup - Phon.ro - Ziarul aproape de prahoveni

Finala Fed Cup | Australia și Franța, la egalitate după prima zi de concurs  - Eurosport
Finala Fed Cup | Australia și Franța, la egalitate după prima zi de concurs - Eurosport

Video | Simona Halep a învins-o pe Eugenie Boucherd, în finala pentru  “lovitura anului” în FedCup
Video | Simona Halep a învins-o pe Eugenie Boucherd, în finala pentru “lovitura anului” în FedCup

Australia s-a calificat în finala Fed Cup. Barty şi Stosur au câştigat  meciul de dublu cu Azarenka şi Sabalenka | Digi24
Australia s-a calificat în finala Fed Cup. Barty şi Stosur au câştigat meciul de dublu cu Azarenka şi Sabalenka | Digi24

Fed Cup: Belarus s-a calificat in premiera in finala competitiei -  HotNews.ro
Fed Cup: Belarus s-a calificat in premiera in finala competitiei - HotNews.ro

Kristina Mladenovici face marea surpriza si invinge lidera mondiala WTA  chiar la ea acasa in finala
Kristina Mladenovici face marea surpriza si invinge lidera mondiala WTA chiar la ea acasa in finala

Franta a cucerit pentru a treia oara trofeul Fed Cup, dupa o finala  palpitanta cu Australia
Franta a cucerit pentru a treia oara trofeul Fed Cup, dupa o finala palpitanta cu Australia

Sharapova levels Fed Cup final- PHOTOS | Britwatch Sports

Patru tenismene din România vor juca pentru calificare în finala Fed Cup.  Halep e cap de listă | R3media
Patru tenismene din România vor juca pentru calificare în finala Fed Cup. Halep e cap de listă | R3media

Turneul final al FED Cup se dispută în aprilie 2021! Când a fost programat  barajul România - Italia
Turneul final al FED Cup se dispută în aprilie 2021! Când a fost programat barajul România - Italia