Home

decalaj Matematică Corecţie halep beijing tenis arătos Comod perturbație

Simona Halep s-a calificat în optimile turneului de la Beijing. Cu vine va  mai juca - Ştiri de Cluj
Simona Halep s-a calificat în optimile turneului de la Beijing. Cu vine va mai juca - Ştiri de Cluj

SIMONA HALEP - REBECCA PETERSON 6-1 6-1 // Victorie ușoară și mulți nervi »  Halep se califică în turul II la Beijing după un succes categoric cu  Peterson
SIMONA HALEP - REBECCA PETERSON 6-1 6-1 // Victorie ușoară și mulți nervi » Halep se califică în turul II la Beijing după un succes categoric cu Peterson

Simona Halep și-a aflat adversara din turul doi de la Beijing, după ce a  învins-o, fără emoții, pe Rebecca Peterson
Simona Halep și-a aflat adversara din turul doi de la Beijing, după ce a învins-o, fără emoții, pe Rebecca Peterson

As it happened: Halep strolls past Sharapova at China Open

Turneul de tenis de la Beijing: Simona Halep a abandonat în primul tur, din  cauza unor dureri la piciorul stâng - B1TV.ro
Turneul de tenis de la Beijing: Simona Halep a abandonat în primul tur, din cauza unor dureri la piciorul stâng - B1TV.ro

Video | Halep este noul lider mondial. Calificare entuziasmantă în finala  de la Beijing
Video | Halep este noul lider mondial. Calificare entuziasmantă în finala de la Beijing

Simona Halep - Wikipedia

Numarul 1 in lume, nu si in China: Simona Halep a pierdut finala de la  Beijing, 4-6, 6-7 cu Caroline Garcia | Sport.ro
Numarul 1 in lume, nu si in China: Simona Halep a pierdut finala de la Beijing, 4-6, 6-7 cu Caroline Garcia | Sport.ro

FOTO) Simona Halep a învins-o pe Maria Şarapova la Beijing. Presa  internaţională: Nemiloasă, agresivă, răzbunătoare | RFI Mobile
FOTO) Simona Halep a învins-o pe Maria Şarapova la Beijing. Presa internaţională: Nemiloasă, agresivă, răzbunătoare | RFI Mobile

Simona Halep – Caroline Garcia, în finala turneului Premier Mandatory de la  Beijing : Europa FM
Simona Halep – Caroline Garcia, în finala turneului Premier Mandatory de la Beijing : Europa FM

Halep, învinsă în finala de la Beijing, însă de luni este liderul  clasamentului WTA | Digi24
Halep, învinsă în finala de la Beijing, însă de luni este liderul clasamentului WTA | Digi24

Tennis: Simona Halep wins WTA survey for January 2022 Shot of the Month |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tennis: Simona Halep wins WTA survey for January 2022 Shot of the Month | AGERPRES • Actualizează lumea.

S-a anunțat ora revanșei de la Beijing! Simona Halep o înfruntă joi pe  Shuai Zhang, după
S-a anunțat ora revanșei de la Beijing! Simona Halep o înfruntă joi pe Shuai Zhang, după

Simona, victorie la Beijing! Românca a câștigat a doua confruntare din  carieră contra sportivei din SUA:
Simona, victorie la Beijing! Românca a câștigat a doua confruntare din carieră contra sportivei din SUA:

Video Simona Halep, pentru prima dată în semifinale la Beijing

Simona Halep se retrage din turneul de la Beijing, după primul set | Digi24

Simona Halep le-a eclipsat pe celelalte jucătoare de tenis, la Beijing. Cum  a etalat 50.000 de euro - Playtech Știri
Simona Halep le-a eclipsat pe celelalte jucătoare de tenis, la Beijing. Cum a etalat 50.000 de euro - Playtech Știri

Beijing highlights: Simona Halep seals first win over Maria Sharapova

Halep este susținută pe final de sezon: "La Beijing își va arăta valoarea.  Nu trece prin cea mai bună perioadă"
Halep este susținută pe final de sezon: "La Beijing își va arăta valoarea. Nu trece prin cea mai bună perioadă"

Video | Halep a pierdut finala de la Beijing, 4-6, 6-7 cu Garcia, însă va  fi de luni noul număr 1 mondial
Video | Halep a pierdut finala de la Beijing, 4-6, 6-7 cu Garcia, însă va fi de luni noul număr 1 mondial

TENIS DE CAMP - Simona Halep, invingatoare in primul tur la Beijing —  eMaramures
TENIS DE CAMP - Simona Halep, invingatoare in primul tur la Beijing — eMaramures

WTA Beijing: Simona Halep vs Andrea Petkovic se va juca joi, de la ora  07:30 - HotNews.ro
WTA Beijing: Simona Halep vs Andrea Petkovic se va juca joi, de la ora 07:30 - HotNews.ro

Simona Halep va juca în optimi la Beijing cu chinezoaica Shuai Zhang

Simona Halep a devenit nr. 1 mondial în tenisul feminin după ce a învins-o  pe Jelena Ostapenko la China Open de la Beijing
Simona Halep a devenit nr. 1 mondial în tenisul feminin după ce a învins-o pe Jelena Ostapenko la China Open de la Beijing

Simona Halep întâlneşte o jucătoare din... | News.ro

Simona Halep – Jelena Ostapenko, în semifinalele turneului de la Beijing :  Europa FM
Simona Halep – Jelena Ostapenko, în semifinalele turneului de la Beijing : Europa FM