Home

postură Păşune rană halep tenis score Canberra Avânta Transcend

Simona Halep - Wikipedia

SIMONA HALEP - KIKI BERTENS LIVE SCORE la Wimbledon | DCNews

Video | Simona Halep încheie 2021 cu cea mai frumoasă lovitură a anului!  Românca a câștigat concursul organizat de WTA
Video | Simona Halep încheie 2021 cu cea mai frumoasă lovitură a anului! Românca a câștigat concursul organizat de WTA

Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil  Teichmann - Eurosport
Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil Teichmann - Eurosport

Ce a spus Amanda Anisimova când a aflat că va juca din nou cu Simona Halep,  după "instrucția" de acum două săptămâni
Ce a spus Amanda Anisimova când a aflat că va juca din nou cu Simona Halep, după "instrucția" de acum două săptămâni

Simona Halep ar fi avut o adversară accesibilă în sferturile Australian  Open. Cu cine se va duela Alize Cornet | Sport.ro
Simona Halep ar fi avut o adversară accesibilă în sferturile Australian Open. Cu cine se va duela Alize Cornet | Sport.ro

Halep, Kontaveit win in Melbourne; Fernandez, Kvitova suffer upsets

Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2,  6-7, 0-6
Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2, 6-7, 0-6

Simona Halep rises to No. 3 on WTA's all-time career prize money list

Elena Rybakina - Simona Halep Stats: Tennis Scores & Results

Simona Halep ratează finala la Wimbledon 2022. Înfrângere cu Rybakina, scor  3-6, 3-6
Simona Halep ratează finala la Wimbledon 2022. Înfrângere cu Rybakina, scor 3-6, 3-6

Tennis star Simona Halep responds after failing drugs test at US Open - AS  USA
Tennis star Simona Halep responds after failing drugs test at US Open - AS USA

Simona Halep i-a predat o nouă lecție de tenis Gabrielei Ruse și s-a  calificat în sferturi
Simona Halep i-a predat o nouă lecție de tenis Gabrielei Ruse și s-a calificat în sferturi

Halep withdraws from Miami Open with leg injury, out for three weeks |  KSL.com
Halep withdraws from Miami Open with leg injury, out for three weeks | KSL.com

Halep saves match point to beat Jabeur in Dubai thriller

Simona Halep continuă ascensiunea în ierarhia WTA! Ce loc ocupă după  calificarea în semifinale la Toronto - Eurosport
Simona Halep continuă ascensiunea în ierarhia WTA! Ce loc ocupă după calificarea în semifinale la Toronto - Eurosport

LIVE SCOR Simona Halep – Irina Begu! Meci de infarct la Roland Garros în  turul 2! Româncele fac spectacol UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Irina Begu! Meci de infarct la Roland Garros în turul 2! Româncele fac spectacol UPDATE – Capital

Simona Halep | Player Stats & More – WTA Official

Meciul Simona Halep - Jaqueline Cristian s-a anulat. "Simo" s-a retras din  turneul de la Linz - Antena Sport
Meciul Simona Halep - Jaqueline Cristian s-a anulat. "Simo" s-a retras din turneul de la Linz - Antena Sport

Simona Halep, învinsă de Aryna Sabalenka, scor 10-7, la Tie Break Tens -  Eurosport
Simona Halep, învinsă de Aryna Sabalenka, scor 10-7, la Tie Break Tens - Eurosport