Home

înalt Nu face Patrie juniori tenis romania înflăcărat Turbină Primă

România are patru echipe în optimile de finală ale probei de dublu mixt la  Campionatele Europene de tenis de masă Under-21 de la la Cluj-Napoca
România are patru echipe în optimile de finală ale probei de dublu mixt la Campionatele Europene de tenis de masă Under-21 de la la Cluj-Napoca

Tenis de masă: România, vioara întâi la Campionatele Balcanice. Rezultate  dosebite pentru constănțence (GALERIE FOTO)
Tenis de masă: România, vioara întâi la Campionatele Balcanice. Rezultate dosebite pentru constănțence (GALERIE FOTO)

Tenis de masă: România a cucerit zece medalii la Europenele de cadeţi şi  juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: România a cucerit zece medalii la Europenele de cadeţi şi juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.

Noua generație a tenisului românesc. Cine sunt ei și unde se duc? | Juniorii  - o campanie treizecizero.ro
Noua generație a tenisului românesc. Cine sunt ei și unde se duc? | Juniorii - o campanie treizecizero.ro

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Tenis de masă: România a cucerit toate titlurile pe echipe la Campionatele  Balcanice de juniori
Tenis de masă: România a cucerit toate titlurile pe echipe la Campionatele Balcanice de juniori

Finală 100% românească la juniori la Wimbledon! Jucătoarele care îi calcă  pe urme Simonei Halep
Finală 100% românească la juniori la Wimbledon! Jucătoarele care îi calcă pe urme Simonei Halep

Finale româneşti la “Europenele” de tenis pentru juniori de la Galaţi -  Viaţa Liberă Galaţi
Finale româneşti la “Europenele” de tenis pentru juniori de la Galaţi - Viaţa Liberă Galaţi

Medalie de argint la Campionatul European de cadeți și juniori la tenis de  masă – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti
Medalie de argint la Campionatul European de cadeți și juniori la tenis de masă – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti

FRTM
FRTM

ProAS Sibiu: Turneul international de tenis pentru juniori la Medias -  editia 2019
ProAS Sibiu: Turneul international de tenis pentru juniori la Medias - editia 2019

România, aur în proba feminină pe echipe la Campionatele Europene de tenis  de masă pentru juniori : Europa FM
România, aur în proba feminină pe echipe la Campionatele Europene de tenis de masă pentru juniori : Europa FM

Tenis de masă: România va fi reprezentată de 8 sportivi la Campionatul  Mondial de juniori 2018
Tenis de masă: România va fi reprezentată de 8 sportivi la Campionatul Mondial de juniori 2018

Tenis de masă: România, patru medalii la Europe Top 10 pentru cadeți și  juniori - HotNews.ro
Tenis de masă: România, patru medalii la Europe Top 10 pentru cadeți și juniori - HotNews.ro

Juniorii români au câștigat toate finalele turneului de tenis desfășurat la  București
Juniorii români au câștigat toate finalele turneului de tenis desfășurat la București

România are trei medalii asigurate la Mondialele de juniori de tenis de  masă - Eurosport
România are trei medalii asigurate la Mondialele de juniori de tenis de masă - Eurosport

Aur în Croația. România a cucerit Campionatele Europene de tenis de masă  pentru juniori Under-19 - Editia de Dimineata
Aur în Croația. România a cucerit Campionatele Europene de tenis de masă pentru juniori Under-19 - Editia de Dimineata

Nini Dica, victorios la Internationalele Romaniei la tenis pentru juniori

CM Tenis de masă (juniori): România și-a asigurat trei medalii - HotNews.ro

Medalie de bronz pentru România la Campionatul European de tenis de masă,  juniori STAG 2018: Elena
Medalie de bronz pentru România la Campionatul European de tenis de masă, juniori STAG 2018: Elena

Mihaela Buzărnescu - Wikipedia

România, medalie de bronz la Campionatul Mondial de juniori - tenis de  masă. Constanța a avut un rol important - CT100.ro
România, medalie de bronz la Campionatul Mondial de juniori - tenis de masă. Constanța a avut un rol important - CT100.ro

VIDEO Românii au câștigat zece medalii la Europenele de tenis de masă  pentru cadeţi şi juniori | Newsweek Romania
VIDEO Românii au câștigat zece medalii la Europenele de tenis de masă pentru cadeţi şi juniori | Newsweek Romania