Home

Care De asemenea Popular rezultat la meciul de tenis dublu halep niculescu si franta Recent nordest casnică

​PREZENTARE Australian Open: "Simona Halep, probabil cea mai buna jucatoare  dintre cele care nu au castigat pana acum un Grand Slam" - Specialistii  australieni - HotNews.ro
​PREZENTARE Australian Open: "Simona Halep, probabil cea mai buna jucatoare dintre cele care nu au castigat pana acum un Grand Slam" - Specialistii australieni - HotNews.ro

WTA Varșovia: Ana Bogdan, în sferturi și la dublu - A eliminat principalele  favorite - HotNews.ro
WTA Varșovia: Ana Bogdan, în sferturi și la dublu - A eliminat principalele favorite - HotNews.ro

Visul frumos se amână. Felicitări, fetelor pentru cum ați luptat! Franța  bate România cu 3-2. Ne oprim în semifinalele Fed Cup - Treizecizero
Visul frumos se amână. Felicitări, fetelor pentru cum ați luptat! Franța bate România cu 3-2. Ne oprim în semifinalele Fed Cup - Treizecizero

Ce amendă riscă Simona Halep după eliminarea de la US Open

Simona Halep vrea să dea din nou lovitura în Franţa, la un an după titlul  de la Roland Garros
Simona Halep vrea să dea din nou lovitura în Franţa, la un an după titlul de la Roland Garros

Simona Halep a primit premiul pentru cea mai bună jucătoare de tenis din  România - Eurosport
Simona Halep a primit premiul pentru cea mai bună jucătoare de tenis din România - Eurosport

Video | Franța - România 3-2 Fed Cup

Simona Halep, victorie dificilă în primul tur la Praga, după o pauză de  aproape 6 luni | Digi24
Simona Halep, victorie dificilă în primul tur la Praga, după o pauză de aproape 6 luni | Digi24

Franța - România 1-1 Fed Cup | ”Simona e o jucătoare uriașă!”. Caroline  Garcia și-a stabilit tactica pentru meciul cu Halep
Franța - România 1-1 Fed Cup | ”Simona e o jucătoare uriașă!”. Caroline Garcia și-a stabilit tactica pentru meciul cu Halep

Fed Cup România – Franța. Halep, Buzărnescu, Begu și Niculescu au plecat  spre Franța. „Suntem puternice” | Digi24
Fed Cup România – Franța. Halep, Buzărnescu, Begu și Niculescu au plecat spre Franța. „Suntem puternice” | Digi24

Simona Halep - Caroline Garcia, 6-7, 6-3, 6-4, în semifinala Fed Cup 2019.  Victorie uriașă pentru Halep | Digi24
Simona Halep - Caroline Garcia, 6-7, 6-3, 6-4, în semifinala Fed Cup 2019. Victorie uriașă pentru Halep | Digi24

FRANȚA - ROMÂNIA 3-2, FED CUP // VIDEO+FOTO Simona Halep și Monica Niculescu  pierd meciul decisiv! România se oprește în semifinalele Fed Cup
FRANȚA - ROMÂNIA 3-2, FED CUP // VIDEO+FOTO Simona Halep și Monica Niculescu pierd meciul decisiv! România se oprește în semifinalele Fed Cup

We Love Sport Simona Halep Revenirea în iarbă. După trei ani

Notre drame: Franța - România, 3-2. Ratăm finala Fed Cup, după un meci de  dublu nebun.
Notre drame: Franța - România, 3-2. Ratăm finala Fed Cup, după un meci de dublu nebun.

Revine Simona Halep în martie? Declarația marcantă făcută de Monica  Niculescu | Sport.ro
Revine Simona Halep în martie? Declarația marcantă făcută de Monica Niculescu | Sport.ro

Monica Niculescu s-a oprit în sferturile probei de dublu la Hobart - Sport  Alert
Monica Niculescu s-a oprit în sferturile probei de dublu la Hobart - Sport Alert

Simona Halep se califică în optimile Miami Open 2019, după un meci dificil  cu Polona Hercog | Digi24
Simona Halep se califică în optimile Miami Open 2019, după un meci dificil cu Polona Hercog | Digi24

Mutare șoc la naționala feminină de tenis! Monica Niculescu, înlocuită din  funcția de căpitan cu antrenorul Simonei Halep: „Îi mulțumim pentru  pasiunea de care a dat dovadă!"
Mutare șoc la naționala feminină de tenis! Monica Niculescu, înlocuită din funcția de căpitan cu antrenorul Simonei Halep: „Îi mulțumim pentru pasiunea de care a dat dovadă!"

Topul câștigurilor din tenis în 2021! Cât a încasat Simona Halep în cel mai  slab sezon al ei din 2012 - Eurosport
Topul câștigurilor din tenis în 2021! Cât a încasat Simona Halep în cel mai slab sezon al ei din 2012 - Eurosport

Simona Halep - Wikipedia

Ce decizie a luat Simona Halep, înaintea confruntării România - Ungaria,  din Billie Jean King Cup. Anunţul făcut de Horia Tecău: "Am vorbit cu ea" -  Antena Sport
Ce decizie a luat Simona Halep, înaintea confruntării România - Ungaria, din Billie Jean King Cup. Anunţul făcut de Horia Tecău: "Am vorbit cu ea" - Antena Sport

Tenis: Monica Niculescu s-a calificat în sferturile probei de dublu la  Transylvania Open (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Monica Niculescu s-a calificat în sferturile probei de dublu la Transylvania Open (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.