Home

A critica părăsi Foc rezultat simona halep roland garros rezistent la apă sistem mental

Simona Halep, eliminată de la Roland Garros 2022 | Digi24

Ce bine că matematica nu e totul! Unde indică istoria că se va opri Simona  Halep în ediția 2022 a turneului de la Roland Garros | Sport.ro
Ce bine că matematica nu e totul! Unde indică istoria că se va opri Simona Halep în ediția 2022 a turneului de la Roland Garros | Sport.ro

Cum a sărbătorit Simona Halep la doi ani de la marele succes de la Roland  Garros - IMPACT.ro
Cum a sărbătorit Simona Halep la doi ani de la marele succes de la Roland Garros - IMPACT.ro

Breaking News! Simona Halep a dezvăluit rezultatul RMN-ului după  accidentarea teribilă de la Roma - Eurosport
Breaking News! Simona Halep a dezvăluit rezultatul RMN-ului după accidentarea teribilă de la Roma - Eurosport

Simona Halep, învinsă în turul secund la Roland Garros! Este cel mai slab  rezultat al său la Paris – Capital
Simona Halep, învinsă în turul secund la Roland Garros! Este cel mai slab rezultat al său la Paris – Capital

Dezastru pentru Halep. Prima declarație după eliminarea de la Roland Garros

LIVE SCOR Simona Halep – Irina Begu! Meci de infarct la Roland Garros în  turul 2! Româncele fac spectacol UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Irina Begu! Meci de infarct la Roland Garros în turul 2! Româncele fac spectacol UPDATE – Capital

Halep, eliminată în turul doi la Roland Garros: M-am panicat

Înfrângere dramatică pentru Simona Halep, la Roland Garros: Românca a ieșit  în turul doi, cel mai slab rezultat după 2013/ Halep părea să aibă  dificultăți de respirație
Înfrângere dramatică pentru Simona Halep, la Roland Garros: Românca a ieșit în turul doi, cel mai slab rezultat după 2013/ Halep părea să aibă dificultăți de respirație

Simona Halep, eliminată în turul doi de la Roland Garros - A pierdut 11 din  ultimele 12 gameuri ale meciului cu Qinwen Zheng - HotNews.ro
Simona Halep, eliminată în turul doi de la Roland Garros - A pierdut 11 din ultimele 12 gameuri ale meciului cu Qinwen Zheng - HotNews.ro

Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland  Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk |  Sport.ro
Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk | Sport.ro

Simona Halep - Qinwen Zheng 6-2, 2-6, 1-6. Eliminare dureroasă pentru  româncă în fața chinezoaicei de 19 ani
Simona Halep - Qinwen Zheng 6-2, 2-6, 1-6. Eliminare dureroasă pentru româncă în fața chinezoaicei de 19 ani

Simona Halep - Sloane Stephens, finala Roland Garros 2018. Scor fabulos al  întâlnirilor | DCNews
Simona Halep - Sloane Stephens, finala Roland Garros 2018. Scor fabulos al întâlnirilor | DCNews

Simona Halep l-a cucerit pe Tim Henman, la Roland Garros 2022! "A arătat  cât e de luptătoare" - Antena Sport
Simona Halep l-a cucerit pe Tim Henman, la Roland Garros 2022! "A arătat cât e de luptătoare" - Antena Sport

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

Simona Halep - Wikipedia

Șocant! Halep cade după setul 1 și este eliminată de o necunoscută în turul  2 la Roland Garros! Contraperformanță egalată după 7 ani
Șocant! Halep cade după setul 1 și este eliminată de o necunoscută în turul 2 la Roland Garros! Contraperformanță egalată după 7 ani

Adversara Simonei Halep din turul doi de la Roland Garros - Românca a  câștigat singurul meci direct - HotNews.ro
Adversara Simonei Halep din turul doi de la Roland Garros - Românca a câștigat singurul meci direct - HotNews.ro

Simona Halep, calificare cu emoții în turul doi la Roland Garros!

Simona Halep a ajuns deja în Franța, pentru a pregăti Roland Garros 2022.  Probleme pentru româncă - Eurosport
Simona Halep a ajuns deja în Franța, pentru a pregăti Roland Garros 2022. Probleme pentru româncă - Eurosport

REZULTATE - Simona Halep

O legendă a tenisului mizează pe Simona Halep la Roland Garros: "Chiar cred  că ea va câștiga!" Motivul pentru care Serena iese din cărți
O legendă a tenisului mizează pe Simona Halep la Roland Garros: "Chiar cred că ea va câștiga!" Motivul pentru care Serena iese din cărți

LIVE TEXT Roland Garros 2020 | Simona Halep s-a calificat în optimi,  dominând-o total pe Anisimova - Eurosport
LIVE TEXT Roland Garros 2020 | Simona Halep s-a calificat în optimi, dominând-o total pe Anisimova - Eurosport

SIMONA HALEP - IRINA BEGU, rezultat final la Roland Garros. LIVE SCORE: Cea  mai așteptată confruntare! | DCNews
SIMONA HALEP - IRINA BEGU, rezultat final la Roland Garros. LIVE SCORE: Cea mai așteptată confruntare! | DCNews