Home

combinaţie dactilograf sandwich tenis halep turneu Înconjurător În mila lui Peninsulă

Simona Halep a fost eliminată de Caroline Garcia în primul tur al turneului  de tenis de
Simona Halep a fost eliminată de Caroline Garcia în primul tur al turneului de tenis de

Simona Halep câștigă turneul de la Toronto și revine în top 10 WTA | Digi24

Digi Sport transmite următorul turneu la care participă Simona Halep

Simona Halep, prima confirmare pentru 2022! Unde va participa în premieră +  anunțul organizatorilor - Eurosport
Simona Halep, prima confirmare pentru 2022! Unde va participa în premieră + anunțul organizatorilor - Eurosport

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep și-a oficializat programul din luna august. Turneele la care  va participa
Simona Halep și-a oficializat programul din luna august. Turneele la care va participa

Simona Halep A CÂŞTIGAT TURNEUL CAMPIOANELOR de la Sofia

Obiectiv îndeplinit. Simona Halep a câștigat turneul WTA de la Toronto!

Simona Halep, eliminare INCREDIBILĂ la US Open! O debutantă de pe locul 124  WTA a produs șocul startului de turneu!
Simona Halep, eliminare INCREDIBILĂ la US Open! O debutantă de pe locul 124 WTA a produs șocul startului de turneu!

Simona Halep urcă în clasamentul WTA după turneul de la Birmingham! Pe ce  poziție poate ajunge - Eurosport
Simona Halep urcă în clasamentul WTA după turneul de la Birmingham! Pe ce poziție poate ajunge - Eurosport

Simona Halep, misiune dificilă la turneul de la Madrid. Cum arată lista  capilor de serie la competiția transmisă de Digi Sport
Simona Halep, misiune dificilă la turneul de la Madrid. Cum arată lista capilor de serie la competiția transmisă de Digi Sport

Simona Halep revine în teren! Care va fi primul turneu la care va  participa, după o lungă absență – Capital
Simona Halep revine în teren! Care va fi primul turneu la care va participa, după o lungă absență – Capital

S-a sucit Simona Halep după anunțul inițial. Românca va fi prezentă la încă  un turneu în 2022 - Playsport
S-a sucit Simona Halep după anunțul inițial. Românca va fi prezentă la încă un turneu în 2022 - Playsport

Tenis: Simona Halep, în optimile de finală la turneul de la Birmingham  (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep, în optimile de finală la turneul de la Birmingham (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Traseu anevoios pentru Simona Halep la turneul WTA1000 din Toronto

La ce turnee va mai juca Simona Halep în 2022

Simona Halep s-a calificat fără probleme în semifinalele turneului de la  Praga | Digi24
Simona Halep s-a calificat fără probleme în semifinalele turneului de la Praga | Digi24

Simona Halep a câștigat al 24-lea turneu WTA din carieră, la Toronto/ Halep  va urca pe locul 6 în clasamentul mondial
Simona Halep a câștigat al 24-lea turneu WTA din carieră, la Toronto/ Halep va urca pe locul 6 în clasamentul mondial

Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4: Simona Halep câștigă un meci  colosal și ajunge în finală la Toronto! | Sport.ro
Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4: Simona Halep câștigă un meci colosal și ajunge în finală la Toronto! | Sport.ro

Simona Halep, victorie în primul tur al turneului de la Cincinnati. Este  întâiul succes după 3 luni și jumătate | Digi24
Simona Halep, victorie în primul tur al turneului de la Cincinnati. Este întâiul succes după 3 luni și jumătate | Digi24

Simona Halep a câștigat turneul de tenis de la Toronto, după o finală  adjudecată în trei seturi - STIRILE TRANSILVANIEI
Simona Halep a câștigat turneul de tenis de la Toronto, după o finală adjudecată în trei seturi - STIRILE TRANSILVANIEI

Simona Halep, pas pentru turneul de la Sydney!

Simona Halep s-a calificat în turul 2 la turneul de tenis de la Dubai. Begu  și Ruse debutează marți | Digi24
Simona Halep s-a calificat în turul 2 la turneul de tenis de la Dubai. Begu și Ruse debutează marți | Digi24

Răsturnare de situație cu Simona Halep. Anunțul oficial despre turneul unde  trebuia să joace - Playtech Știri
Răsturnare de situație cu Simona Halep. Anunțul oficial despre turneul unde trebuia să joace - Playtech Știri

Simona Halep a câștigat turneul de la Dubai : Europa FM