Home

Demn Chimist arahide turnee de tenis pentru juniori in europa capilarele răsturna Paradox

Jianu, pe urmele lui Nadal. Un junior român a câștigat cel mai puternic  turneu de tenis
Jianu, pe urmele lui Nadal. Un junior român a câștigat cel mai puternic turneu de tenis

Sportivi din 19 tari vin la turneul de tenis "J2 Oradea Junior Trophy"

REUȘITA Emisiunea oamenilor de succes

Acasa - Dr Oetker Junior Trophy • Dr Oetker - Junior Trophy

Turneul european de tenis „Dyadora Cup” U14 de la Giroc a fost dominat de  juniorii din Romania – Opinia Timisoarei
Turneul european de tenis „Dyadora Cup” U14 de la Giroc a fost dominat de juniorii din Romania – Opinia Timisoarei

Tennis Europe Junior 2021! „Legendele au câștigat astfel de turnee în  drumul lor spre gloria
Tennis Europe Junior 2021! „Legendele au câștigat astfel de turnee în drumul lor spre gloria

Drum cu Prioritate pentru tinerii sportivi: jucătoarea de tenis, Smaranda  Corneanu : Europa FM
Drum cu Prioritate pentru tinerii sportivi: jucătoarea de tenis, Smaranda Corneanu : Europa FM

Viitorul sună bine! Eva Ionescu și Andreea Komarov, în finale. Cine a  câștigat turneul de tenis
Viitorul sună bine! Eva Ionescu și Andreea Komarov, în finale. Cine a câștigat turneul de tenis

Tennis Europe - Apps on Google Play

E cea mai mare competiție de tenis pentru juniori din Europa! Vezi cine  și-a asigurat un loc în finală - Bistriteanul - Afla primul
E cea mai mare competiție de tenis pentru juniori din Europa! Vezi cine și-a asigurat un loc în finală - Bistriteanul - Afla primul

Tenisul românesc are viitor! Drumul de formare al unui junior către o  carieră profesionistă - Eurosport
Tenisul românesc are viitor! Drumul de formare al unui junior către o carieră profesionistă - Eurosport

Turneu European de tenis pentru Junioare organizat la Curtea de Arges

Noua generație a tenisului românesc. Cine sunt ei și unde se duc? | Juniorii  - o campanie treizecizero.ro
Noua generație a tenisului românesc. Cine sunt ei și unde se duc? | Juniorii - o campanie treizecizero.ro

Maia Burcescu, dublă campioană în Polonia, la Tennis Europe U12

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Tenis: La vârsta de 20 de ani un jucător abia începe să se întreţină din  banii câştigaţi la turnee. Până atunci, unii părinţi cheltuiesc în fiecare  an aproape cât pentru o casă
Tenis: La vârsta de 20 de ani un jucător abia începe să se întreţină din banii câştigaţi la turnee. Până atunci, unii părinţi cheltuiesc în fiecare an aproape cât pentru o casă

Tenis: Alexandru Coman a câștigat "Dr. Oetker Junior Trophy 2019" - Sportul  Doljean
Tenis: Alexandru Coman a câștigat "Dr. Oetker Junior Trophy 2019" - Sportul Doljean

FRT va organiza peste 400 de turnee naționale și internaționale în 2021

National Tennis Federation of Moldova - Tenismenii moldoveni continua lupta  in cadrul Turneului Tennis Europe Children's Day Cup U14 In capitala, pe  terenurile de tenis ale clubului Acvila se desfasoara turneul european
National Tennis Federation of Moldova - Tenismenii moldoveni continua lupta in cadrul Turneului Tennis Europe Children's Day Cup U14 In capitala, pe terenurile de tenis ale clubului Acvila se desfasoara turneul european

Finale româneşti la “Europenele” de tenis pentru juniori de la Galaţi -  Viaţa Liberă Galaţi
Finale româneşti la “Europenele” de tenis pentru juniori de la Galaţi - Viaţa Liberă Galaţi