Home

cel mai rău cadou ejectie turneu cu echipe internationale de tenis direcţie Shinkan sân

Simona Halep a anunțat la ce turnee va participa în perioada următoare.  S-ar putea întâlni cu Emma Răducanu la Cluj | Sport.ro
Simona Halep a anunțat la ce turnee va participa în perioada următoare. S-ar putea întâlni cu Emma Răducanu la Cluj | Sport.ro

Federaţia Română de Tenis - Posts | Facebook

Patru jucătoare române vor participa la primul turneu WTA din istoria  orașului Cluj-Napoca
Patru jucătoare române vor participa la primul turneu WTA din istoria orașului Cluj-Napoca

Transylvania Open a fost votat cel mai bun turneu de tenis din lume la  categoria 250
Transylvania Open a fost votat cel mai bun turneu de tenis din lume la categoria 250

Tenis: Nadal a pierdut primul său meci al anului, la turneul pe echipe  mixte United Cup | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Nadal a pierdut primul său meci al anului, la turneul pe echipe mixte United Cup | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep va juca tenis în 2022, deși a fost suspendată provizoriu  pentru dopaj. Turneul la care a confirmat prezența - Fanatik.ro
Simona Halep va juca tenis în 2022, deși a fost suspendată provizoriu pentru dopaj. Turneul la care a confirmat prezența - Fanatik.ro

Tenis: Kasatkina şi Bencic, calificate fără joc în finala turneului  Adelaide International 2 (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Kasatkina şi Bencic, calificate fără joc în finala turneului Adelaide International 2 (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

România va avea din nou un turneu WTA, Winners Open, în august la  Cluj-Napoca
România va avea din nou un turneu WTA, Winners Open, în august la Cluj-Napoca

Simona Halep a confirmat participarea la un turneu important din 2022.  Mesajul româncei
Simona Halep a confirmat participarea la un turneu important din 2022. Mesajul româncei

Cristina Dinu, principala favorită a turneului internaţional de tenis de la  Mamaia
Cristina Dinu, principala favorită a turneului internaţional de tenis de la Mamaia

Motivul pentru care un jucător de top din ATP ia în calcul să se retragă la  doar 27 de ani - HotNews.ro
Motivul pentru care un jucător de top din ATP ia în calcul să se retragă la doar 27 de ani - HotNews.ro

Arina Sabalenka a câştigat turneul Adelaide International 1 - Sport Alert

TURNEE DE TENIS

Veste mare pentru tenisul românesc! România va organiza un nou turneu WTA

Simona Halep, prima confirmare pentru 2022! Unde va participa în premieră +  anunțul organizatorilor - Eurosport
Simona Halep, prima confirmare pentru 2022! Unde va participa în premieră + anunțul organizatorilor - Eurosport

Echipa companiei Accenture, castigatoarea turneului de tenis ''Corporate  Open Tennis''
Echipa companiei Accenture, castigatoarea turneului de tenis ''Corporate Open Tennis''

Jaqueline Cristian a câştigat turneul ITF de la Le Neubourg

Tenis ATP & WTA, 2-8 ianuarie 2023. Filip Jianu a pierdut finala turneului  de la Oeiras, Portugalia. Va urca 35 de locuri în clasamentul ATP -  Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, 2-8 ianuarie 2023. Filip Jianu a pierdut finala turneului de la Oeiras, Portugalia. Va urca 35 de locuri în clasamentul ATP - Fanatik.ro

Lovitură grea pentru organizatorii de la US Open! Cât costă acum biletele,  după ce turneul a rămas fără Nadal și Serena - Eurosport
Lovitură grea pentru organizatorii de la US Open! Cât costă acum biletele, după ce turneul a rămas fără Nadal și Serena - Eurosport

Tenis: Iga Swiatek a câştigat turneul WTA de la San Diego | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Iga Swiatek a câştigat turneul WTA de la San Diego | AGERPRES • Actualizează lumea.

Garbine Muguruza, al treilea turneu consecutiv în care iese în primul tur!  Meci de vis făcut de Bencic - Eurosport
Garbine Muguruza, al treilea turneu consecutiv în care iese în primul tur! Meci de vis făcut de Bencic - Eurosport