Home

Valorifica tsunami semestru viitorul salzburg cine trasmite meciul Ameliorarea cânta trăncăneală

Alertă de furtună în Austria: meciul Salzburg... | News.ro

Unde poate fi urmărită partida Inter Club d'Escaldes - CFR Cluj

Champions League - Cine transmite meciurile de miercuri: Chelsea vs AC  Milan, derbiul zilei - HotNews.ro
Champions League - Cine transmite meciurile de miercuri: Chelsea vs AC Milan, derbiul zilei - HotNews.ro

UEFA Champions League. Inter - Liverpool 0-2. Echipa lui Klopp, pas uriaș  spre sferturi! Salzburg - Bayern Munchen 1-1. Campioana Germaniei a evitat  o rușine în minutul 90 - Antena Sport
UEFA Champions League. Inter - Liverpool 0-2. Echipa lui Klopp, pas uriaș spre sferturi! Salzburg - Bayern Munchen 1-1. Campioana Germaniei a evitat o rușine în minutul 90 - Antena Sport

GENT - VIITORUL, turul II preliminar din Europa League: LIVE + VIDEO + FOTO

VIDEO Bayern Munchen, remiză chinuită cu RB Salzburg / Campioana Germaniei,  emoții în optimile Champions League - HotNews.ro
VIDEO Bayern Munchen, remiză chinuită cu RB Salzburg / Campioana Germaniei, emoții în optimile Champions League - HotNews.ro

Champions League: Liverpool, cu un pas în sferturi (2-0 vs Inter Milano) /  Bayern Munchen egalează în minutul 90 în Austria (1-1 vs RB Salzburg) -  HotNews.ro
Champions League: Liverpool, cu un pas în sferturi (2-0 vs Inter Milano) / Bayern Munchen egalează în minutul 90 în Austria (1-1 vs RB Salzburg) - HotNews.ro

Benfica Lisabona a câștigat UEFA Youth League (6-0 vs FC Salzburg) -  HotNews.ro
Benfica Lisabona a câștigat UEFA Youth League (6-0 vs FC Salzburg) - HotNews.ro

Borussia Dortmund i-a găsit înlocuitorul perfect lui Erling Haaland! "Au  ajuns la un acord deja!" - Eurosport
Borussia Dortmund i-a găsit înlocuitorul perfect lui Erling Haaland! "Au ajuns la un acord deja!" - Eurosport

Cine transmite la TV meciul Dunajska Streda - FCSB, din turul 3 preliminar  al Conference League
Cine transmite la TV meciul Dunajska Streda - FCSB, din turul 3 preliminar al Conference League

Cine transmite la TV Saburtalo - FCSB, CFR Cluj - Inter Club d'Escaldes și  Vllaznia - Craiova
Cine transmite la TV Saburtalo - FCSB, CFR Cluj - Inter Club d'Escaldes și Vllaznia - Craiova

Messi, Neymar și Mbappe, "masacru" în PSG - Haifa 7-2! Real Madrid,  înfrângere-șoc cu Leipzig. Tătărușanu, de neînvins în Zagreb - Milan 0-4.  Juventus, eliminată şi umilită! Toate rezultatele sunt AICI - Antena Sport
Messi, Neymar și Mbappe, "masacru" în PSG - Haifa 7-2! Real Madrid, înfrângere-șoc cu Leipzig. Tătărușanu, de neînvins în Zagreb - Milan 0-4. Juventus, eliminată şi umilită! Toate rezultatele sunt AICI - Antena Sport

Ciprian Tătărușanu, singurul român prezent în optimile UEFA Champions  League! Ce notă a primit, după evoluția magistrală din AC Milan - Salzburg  4-0 - Antena Sport
Ciprian Tătărușanu, singurul român prezent în optimile UEFA Champions League! Ce notă a primit, după evoluția magistrală din AC Milan - Salzburg 4-0 - Antena Sport

Ştiri despre Viitorul Constanta

Video Viitorul - Salzburg, la TVR

Sadio Mane, OUT de la Cupa Mondială din Qatar! Anunț horror pentru starul  senegalez, cu 11 zile înaintea turneului - Antena Sport
Sadio Mane, OUT de la Cupa Mondială din Qatar! Anunț horror pentru starul senegalez, cu 11 zile înaintea turneului - Antena Sport

TVR va difuza meciul Viitorul - FC Salzburg din play off-ul Europa League

Cine transmite Bayern Munchen - Villarreal, meci din sferturile de finală  din Liga Campionilor - TVmania.ro
Cine transmite Bayern Munchen - Villarreal, meci din sferturile de finală din Liga Campionilor - TVmania.ro

Liga Campionilor | Meci nebun între Sevilla și Salzburg! Patru penalty-uri  dictate în prima repriză, două au fost ratate - Antena Sport
Liga Campionilor | Meci nebun între Sevilla și Salzburg! Patru penalty-uri dictate în prima repriză, două au fost ratate - Antena Sport

Cine transmite FCSB - Dunajska Streda, CSU Craiova - Zorya, CFR Cluj -  Șahtior Soligorsk și Djurgardens - Sepsi la TV
Cine transmite FCSB - Dunajska Streda, CSU Craiova - Zorya, CFR Cluj - Șahtior Soligorsk și Djurgardens - Sepsi la TV

Video | Salzburg - Viitorul 4-0. Un nou eșec umilitor în Europa pentru  echipa lui Hagi
Video | Salzburg - Viitorul 4-0. Un nou eșec umilitor în Europa pentru echipa lui Hagi

Un jucător de la Salzburg, şocat când a aflat ce salarii sunt la Farul.  Hagi: ”Îţi dai seama cum s-a simţit jucătorul meu?”
Un jucător de la Salzburg, şocat când a aflat ce salarii sunt la Farul. Hagi: ”Îţi dai seama cum s-a simţit jucătorul meu?”

Cine transmite la TV meciurile West Ham - FCSB și Ballkani - CFR Cluj din  grupele Conference League
Cine transmite la TV meciurile West Ham - FCSB și Ballkani - CFR Cluj din grupele Conference League

Chelsea s-a calificat în optimile Ligii Campionilor, după 2-1 cu RB Salzburg  | Observatornews.ro
Chelsea s-a calificat în optimile Ligii Campionilor, după 2-1 cu RB Salzburg | Observatornews.ro

Cine transmite meciul FCSB - Dunajska Streda la TV, în turul 3 preliminar  al Conference League
Cine transmite meciul FCSB - Dunajska Streda la TV, în turul 3 preliminar al Conference League